31. schůze, 19. hlasování, 15. září 2015, 19:18
Vl.n.z. o ozdravných postupech a řešení krize na fin. trhu - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 138 | Je třeba: 70
A Ano: 37 | N Ne: 76 | 0 Nepřihlášen: 41 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 25 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- M Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- N Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- 0 František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- M Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- N František Adámek
- N Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- N Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 2)
- A Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- N Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- M René Číp
- M Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- N Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- M Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- N Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- 0 Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- 0 Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- Z Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- 0 Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 5 | 10 | 5 | 1 | 4 |
Jihočeský | 12 | 3 | 4 | 4 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 4 | 2 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 6 | 3 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 8 | 8 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 4 | 0 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 7 | 3 | 6 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 5 | 2 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 2 | 3 | 5 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 8 | 4 | 5 | 4 |
Olomoucký | 12 | 3 | 5 | 2 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 6 | 1 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 37 | 76 | 41 | 25 | 21 |