31. schůze, 76. hlasování, 17. září 2015, 10:20
Písemná interpelace V. Filipa na R. Pelikána ve věci Ústavnosti Stanov
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 115 | Je třeba: 58
A Ano: 33 | N Ne: 27 | 0 Nepřihlášen: 41 | M Omluven: 44 | Z Zdržel se: 55 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 10M Omluven: 6)
- Z Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- M Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- Z František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- 0 Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- M Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- M Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- M Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- Z Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- M Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Jan Farský
- A Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- M Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- A René Číp
- M Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- N Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- A Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- M Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- Z Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- M Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- M David Kasal
- N Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- M Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- 0 Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- 0 Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- M Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 3 | 2 | 4 | 10 | 6 |
Jihočeský | 12 | 3 | 3 | 0 | 4 | 2 |
Plzeňský | 11 | 2 | 0 | 3 | 2 | 4 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 1 | 13 | 5 | 4 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 5 | 3 | 2 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 1 | 1 | 6 | 2 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Vysočina | 11 | 2 | 1 | 3 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 5 | 3 | 6 | 5 |
Olomoucký | 12 | 2 | 1 | 3 | 3 | 3 |
Zlínský | 12 | 3 | 2 | 1 | 4 | 2 |
Celkem | 200 | 33 | 27 | 41 | 55 | 44 |