31. schůze, 92. hlasování, 17. září 2015, 11:41
Stanovy Světové organizace cestovního ruchu
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 141 | Je třeba: 71
A Ano: 119 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 25 | M Omluven: 34 | Z Zdržel se: 22 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- 0 Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- M Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- A František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- 0 Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- M Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- A Zuzana Kailová
- M Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- 0 Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 160 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- 0 František Adámek
- A Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 6M Omluven: 2)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- M Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 3M Omluven: 5)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- 0 Leo Luzar
- A Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- M Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- M Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- M David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 10Z Zdržel se: 1)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- Z Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- 0 Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 9M Omluven: 3)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8Z Zdržel se: 4)
- Z Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 14 | 0 | 3 | 3 | 5 |
Jihočeský | 12 | 4 | 0 | 3 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 2 | 2 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 16 | 0 | 5 | 3 | 0 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 14 | 0 | 3 | 0 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 3 | 0 | 2 |
Vysočina | 11 | 10 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 0 | 3 | 3 | 5 |
Olomoucký | 12 | 9 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 119 | 0 | 25 | 22 | 34 |