31. schůze, 153. hlasování, 29. září 2015, 16:26
Novela z. - zákoník práce
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 160 | Je třeba: 81
A Ano: 75 | N Ne: 38 | 0 Nepřihlášen: 11 | M Omluven: 29 | Z Zdržel se: 47 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- A Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- 0 František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- N Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- M Richard Brabec
- M Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- Z René Číp
- A Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- Z Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- M Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 5)
- Z Petr Adam
- N Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- M Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 10 | 4 | 3 | 4 | 4 |
Jihočeský | 12 | 6 | 2 | 1 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 2 | 0 | 3 | 3 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 4 | 3 | 0 | 3 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 3 | 2 | 5 | 3 |
Liberecký | 8 | 5 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 3 | 1 | 8 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 1 | 0 | 3 | 2 |
Pardubický | 10 | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 3 | 3 | 1 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 6 | 2 | 7 | 5 |
Olomoucký | 12 | 6 | 1 | 0 | 3 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 4 | 1 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 75 | 38 | 11 | 47 | 29 |