31. schůze, 159. hlasování, 29. září 2015, 18:42
Novela z. o státních svátcích
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 136 | Je třeba: 69
A Ano: 118 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 21 | M Omluven: 43 | Z Zdržel se: 18 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- M Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- 0 František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 8M Omluven: 3)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- M Richard Brabec
- M Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- 0 Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- M Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 100 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z František Adámek
- M Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- M Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 8)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 3M Omluven: 6)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- M Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- M Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 9M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- M Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- M Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- 0 Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 8)
- 0 Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- M Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- M Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 12)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 14 | 0 | 2 | 2 | 7 |
Jihočeský | 12 | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 1 | 1 | 5 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 0 | 7 | 4 | 3 |
Liberecký | 8 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 0 | 3 | 0 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 9 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Vysočina | 11 | 6 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 0 | 3 | 1 | 8 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 1 | 1 | 3 |
Zlínský | 12 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 118 | 0 | 21 | 18 | 43 |