31. schůze, 164. hlasování, 30. září 2015, 11:09
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 162 | Je třeba: 82
A Ano: 74 | N Ne: 71 | 0 Nepřihlášen: 15 | M Omluven: 23 | Z Zdržel se: 17 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- N Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Milan Chovanec
- 0 Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 4)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- N Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 5M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- M Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 12M Omluven: 4)
- M Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- M Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- M Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 8 | 7 | 5 | 1 | 4 |
Jihočeský | 12 | 6 | 4 | 0 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 2 | 2 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 5 | 7 | 1 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 4 | 3 | 4 | 3 |
Liberecký | 8 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 9 | 1 | 2 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 5 | 0 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 4 | 2 | 0 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 12 | 0 | 0 | 4 |
Olomoucký | 12 | 4 | 4 | 1 | 0 | 3 |
Zlínský | 12 | 3 | 6 | 1 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 74 | 71 | 15 | 17 | 23 |