30. schůze, 17. hlasování, 1. října 2015, 17:21
Informace o řešení nelegální imigrace na území EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 142 | Je třeba: 72
A Ano: 40 | N Ne: 48 | 0 Nepřihlášen: 6 | M Omluven: 52 | Z Zdržel se: 54 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 7)
- N Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- M Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- Z Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- M Jan Mládek
- M Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- Z František Vácha
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- N Milan Chovanec
- M Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- M Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- M Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- Z Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- M Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- Z Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 8Z Zdržel se: 7M Omluven: 5)
- N František Adámek
- Z Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- N František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- N Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 4M Omluven: 3)
- N Jan Farský
- M Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- M Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 6)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- Z Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- N David Kasal
- M Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- M Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 6Z Zdržel se: 7M Omluven: 6)
- M Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- Z Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- M Karel Rais
- N Roman Sklenák
- Z Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- Z Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- M Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- M Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 5 | 4 | 1 | 8 | 7 |
Jihočeský | 12 | 0 | 3 | 1 | 4 | 4 |
Plzeňský | 11 | 2 | 3 | 0 | 1 | 5 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Ústecký | 14 | 2 | 4 | 1 | 4 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 8 | 0 | 7 | 5 |
Liberecký | 8 | 1 | 4 | 0 | 0 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 1 | 2 | 6 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 4 | 0 | 1 | 3 |
Vysočina | 11 | 3 | 4 | 0 | 1 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 6 | 0 | 7 | 6 |
Olomoucký | 12 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
Zlínský | 12 | 3 | 0 | 0 | 8 | 1 |
Celkem | 200 | 40 | 48 | 6 | 54 | 52 |