30. schůze, 19. hlasování, 1. října 2015, 17:23
Informace o řešení nelegální imigrace na území EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 142 | Je třeba: 72
A Ano: 61 | N Ne: 3 | 0 Nepřihlášen: 6 | M Omluven: 52 | Z Zdržel se: 78 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 7)
- Z Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- M Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- Z Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- M Jan Mládek
- M Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- Z František Vácha
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- Z Milan Chovanec
- M Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- M Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- M Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- Z Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6Z Zdržel se: 13M Omluven: 5)
- Z František Adámek
- Z Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- A Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z Jan Farský
- M Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- M Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 6)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- Z Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- M Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- Z Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- M Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 11M Omluven: 6)
- M Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- Z Bohuslav Chalupa
- Z Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- M Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- Z Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- M Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- M Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 8 | 0 | 1 | 9 | 7 |
Jihočeský | 12 | 2 | 1 | 1 | 4 | 4 |
Plzeňský | 11 | 2 | 0 | 0 | 4 | 5 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Ústecký | 14 | 5 | 0 | 1 | 5 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 0 | 0 | 13 | 5 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 0 | 2 | 7 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 1 | 3 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 0 | 5 | 3 |
Vysočina | 11 | 5 | 0 | 0 | 3 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 1 | 0 | 11 | 6 |
Olomoucký | 12 | 5 | 1 | 0 | 3 | 3 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 0 | 6 | 1 |
Celkem | 200 | 61 | 3 | 6 | 78 | 52 |