33. schůze, 49. hlasování, 7. října 2015, 12:17
Novela z. o Nejvyšším kontrolním úřadu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 168 | Je třeba: 85
A Ano: 31 | N Ne: 103 | 0 Nepřihlášen: 17 | M Omluven: 15 | Z Zdržel se: 34 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 140 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- M Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- Z František Laudát
- M Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- Z Jan Farský
- N Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- N Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N René Číp
- N Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- N Milada Halíková
- N Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- M Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 3)
- A Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- N Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- N Petr Adam
- N Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 8Z Zdržel se: 3)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 3 | 14 | 4 | 3 | 1 |
Jihočeský | 12 | 3 | 7 | 1 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 6 | 1 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 9 | 0 | 1 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 5 | 5 | 5 | 3 |
Liberecký | 8 | 1 | 5 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 14 | 1 | 3 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 6 | 3 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 5 | 0 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 2 | 4 | 0 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 12 | 1 | 6 | 1 |
Olomoucký | 12 | 2 | 5 | 0 | 3 | 2 |
Zlínský | 12 | 1 | 8 | 0 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 31 | 103 | 17 | 34 | 15 |