33. schůze, 110. hlasování, 20. října 2015, 18:41
Novela z. o sdruž. v pol. stranách a v pol. hnutích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 149 | Je třeba: 75
A Ano: 58 | N Ne: 54 | 0 Nepřihlášen: 21 | M Omluven: 30 | Z Zdržel se: 37 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- 0 Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- M Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- N Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5M Omluven: 6)
- M František Adámek
- N Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- Z Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- 0 Daniel Herman
- M Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- 0 Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- Z Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- M Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- M Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- N Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- N Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- 0 Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 7 | 10 | 2 | 2 | 4 |
Jihočeský | 12 | 5 | 2 | 1 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 2 | 4 | 0 | 2 | 3 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 4 | 4 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 1 | 6 | 5 | 6 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 5 | 2 | 6 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 2 | 1 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 4 | 5 | 0 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 7 | 2 | 4 | 4 |
Olomoucký | 12 | 2 | 4 | 0 | 3 | 3 |
Zlínský | 12 | 2 | 4 | 1 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 58 | 54 | 21 | 37 | 30 |