35. schůze, 11. hlasování, 5. listopadu 2015, 17:23
Doh. o převádění a sdílení příspěvků do fondu pro řeš. krizí
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 102 | Je třeba: 52
A Ano: 99 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 29 | M Omluven: 69 | Z Zdržel se: 2 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 10)
- 0 Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- M Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 5)
- M Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- M Jan Mládek
- M Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- M Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- 0 Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- M Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- 0 Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- A František Adámek
- A Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- M Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- M Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- M Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- 0 Jan Farský
- M Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- M Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- M Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 1M Omluven: 6)
- A René Číp
- M Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- M Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- M Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 5)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- M Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 5)
- 0 Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- M Vít Kaňkovský
- M Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- M Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 2M Omluven: 8)
- M Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- M Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 5)
- M Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 6)
- 0 Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- M Ludvík Hovorka
- M Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- M Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 10 | 0 | 4 | 1 | 10 |
Jihočeský | 12 | 5 | 0 | 2 | 0 | 5 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 10 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 1 | 5 | 1 | 6 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 2 | 0 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 15 | 0 | 1 | 0 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 3 | 0 | 5 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 2 | 0 | 4 |
Vysočina | 11 | 5 | 0 | 1 | 0 | 5 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 0 | 2 | 0 | 8 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 1 | 0 | 5 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 1 | 0 | 6 |
Celkem | 200 | 99 | 1 | 29 | 2 | 69 |