36. schůze, 53. hlasování, 26. listopadu 2015, 12:57
2. doplněk k účasti ozb. sil ČR na voj. cvič. mimo ČR
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 144 | Je třeba: 73
A Ano: 108 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 21 | M Omluven: 35 | Z Zdržel se: 36 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 5)
- 0 Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- M Miloslava Vostrá
- Z Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- M František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- A Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- Z Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- A František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- M Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 13Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- Z René Číp
- Z Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- Z Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 9Z Zdržel se: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- 0 Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- M Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 9 | 0 | 4 | 7 | 5 |
Jihočeský | 12 | 6 | 0 | 1 | 2 | 3 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 0 | 3 | 3 | 7 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 0 | 0 | 3 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 4 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 9 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 7 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 15 | 0 | 1 | 4 | 3 |
Olomoucký | 12 | 9 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 1 | 2 | 3 |
Celkem | 200 | 108 | 0 | 21 | 36 | 35 |