36. schůze, 121. hlasování, 9. prosince 2015, 10:14
Novela z.o význam.trž.síle při prodeji zem. a potr. produktů
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 185 | Je třeba: 93
A Ano: 8 | N Ne: 22 | 0 Nepřihlášen: 4 | M Omluven: 11 | Z Zdržel se: 155 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 17M Omluven: 4)
- Z Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- Z Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- Z Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 3Z Zdržel se: 9)
- Z Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- N Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- Z František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- N Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- Z Václav Votava
- Z Josef Vozdecký
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (Z Zdržel se: 5)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 1Z Zdržel se: 12M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- M Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- Z Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- Z Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- Z Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 21)
- N František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- 0 Jan Farský
- A Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 18M Omluven: 2)
- Z René Číp
- Z Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- Z Adam Rykala
- Z Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- Z Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 8)
- Z Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- Z Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 19)
- Z Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Bohuslav Chalupa
- Z Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- Z Karel Rais
- N Roman Sklenák
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 3Z Zdržel se: 9)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- N Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- Z Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 9)
- Z Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 1 | 3 | 0 | 17 | 4 |
Jihočeský | 12 | 0 | 3 | 0 | 9 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 2 | 0 | 7 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 1 | 0 | 12 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 2 | 1 | 21 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 1 | 1 | 5 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 1 | 0 | 18 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 0 | 0 | 9 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 1 | 0 | 7 | 1 |
Vysočina | 11 | 1 | 2 | 0 | 8 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 2 | 2 | 19 | 0 |
Olomoucký | 12 | 0 | 3 | 0 | 9 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 1 | 0 | 9 | 0 |
Celkem | 200 | 8 | 22 | 4 | 155 | 11 |