36. schůze, 299. hlasování, 16. prosince 2015, 13:16
Novela z. - branný zákon
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 159 | Je třeba: 80
A Ano: 4 | N Ne: 110 | 0 Nepřihlášen: 19 | M Omluven: 22 | Z Zdržel se: 45 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- N Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- M Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- M František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- N Václav Votava
- N Josef Vozdecký
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- M Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- N Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 140 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- M Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- N Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (N Ne: 5M Omluven: 3)
- N Jan Farský
- N Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- M Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 13Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- Z René Číp
- M Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- N Olga Havlová
- N Václav Klučka
- N Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- M Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- M David Kasal
- N Martin Kolovratník
- 0 Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- M Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- 0 Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- 0 Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 12Z Zdržel se: 9M Omluven: 2)
- Z Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- N Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- N Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- M Ludvík Hovorka
- M Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- M Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 1 | 13 | 3 | 6 | 2 |
Jihočeský | 12 | 0 | 7 | 1 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 0 | 7 | 1 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 7 | 3 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 14 | 3 | 5 | 2 |
Liberecký | 8 | 0 | 5 | 0 | 0 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 13 | 0 | 6 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 5 | 3 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 0 | 6 | 1 | 1 | 2 |
Vysočina | 11 | 0 | 5 | 3 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 12 | 0 | 9 | 2 |
Olomoucký | 12 | 0 | 7 | 0 | 4 | 1 |
Zlínský | 12 | 1 | 5 | 1 | 2 | 3 |
Celkem | 200 | 4 | 110 | 19 | 45 | 22 |