36. schůze, 336. hlasování, 17. prosince 2015, 12:07
Souhr. zpráva o činnosti veřejného ochránce práv za rok 2014
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 117 | Je třeba: 59
A Ano: 85 | N Ne: 3 | 0 Nepřihlášen: 39 | M Omluven: 44 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- 0 Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- M Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- M František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Milan Chovanec
- M Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- M Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- M Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- M Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- A Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- M Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 9)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- A František Laudát
- M Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- M Martin Plíšek
- M Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- M Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 6M Omluven: 2)
- A Jan Farský
- M Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- A René Číp
- Z Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- 0 Václav Klučka
- A Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- 0 Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- M Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- A Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- M Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- Z Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- Z Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 11 | 1 | 7 | 4 | 2 |
Jihočeský | 12 | 5 | 0 | 2 | 1 | 4 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 1 | 2 | 3 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 1 | 4 | 2 | 9 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 0 | 5 | 4 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 3 | 2 | 3 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 |
Vysočina | 11 | 4 | 0 | 3 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 0 | 1 | 4 | 5 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 6 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 3 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 85 | 3 | 39 | 29 | 44 |