40. schůze, 2. hlasování, 28. ledna 2016, 11:17
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 130 | Je třeba: 66
A Ano: 57 | N Ne: 55 | 0 Nepřihlášen: 30 | M Omluven: 40 | Z Zdržel se: 18 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- N Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Milan Chovanec
- M Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- Z Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- M Jiří Koubek
- A František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- M Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- M Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- M Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- N Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- M Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 7)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- M Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- M Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- 0 Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 6 | 8 | 7 | 1 | 3 |
Jihočeský | 12 | 5 | 3 | 2 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 4 | 7 | 2 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 4 | 5 | 2 | 6 |
Liberecký | 8 | 2 | 4 | 1 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 4 | 3 | 1 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 2 | 3 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 4 | 3 | 0 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 5 | 2 | 4 | 7 |
Olomoucký | 12 | 2 | 3 | 2 | 1 | 4 |
Zlínský | 12 | 4 | 5 | 1 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 57 | 55 | 30 | 18 | 40 |