39. schůze, 147. hlasování, 28. ledna 2016, 12:00
Novela z. o technických požadavcích na výrobky
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 138 | Je třeba: 70
A Ano: 91 | N Ne: 39 | 0 Nepřihlášen: 19 | M Omluven: 43 | Z Zdržel se: 8 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- M Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- A Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- N František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 1M Omluven: 6)
- M Milan Chovanec
- M Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- M František Adámek
- M Andrej Babiš
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- M Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- M Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- M Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- A René Číp
- N Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- A Milada Halíková
- N Olga Havlová
- M Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- A Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- M Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 5M Omluven: 7)
- N Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- M Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 2M Omluven: 4)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- M Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- N Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 11 | 6 | 4 | 1 | 3 |
Jihočeský | 12 | 5 | 3 | 3 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 1 | 0 | 0 | 6 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 10 | 1 | 2 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 7 | 4 | 1 | 7 |
Liberecký | 8 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 5 | 2 | 1 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 6 | 2 | 1 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 5 | 0 | 0 | 7 |
Olomoucký | 12 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 7 | 2 | 0 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 91 | 39 | 19 | 8 | 43 |