37. schůze, 24. hlasování, 29. ledna 2016, 12:36
Vl.n.z. o evidenci tržeb - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 130 | Je třeba: 66
A Ano: 35 | N Ne: 82 | 0 Nepřihlášen: 27 | M Omluven: 43 | Z Zdržel se: 13 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- N Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- 0 Jan Klán
- M Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- M Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- 0 Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- 0 Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- M Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- M Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- N František Adámek
- N Andrej Babiš
- A Marek Benda
- M Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- M Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- 0 Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- M Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- N Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- N Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 8)
- Z René Číp
- A Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- N Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- M Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- M Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- 0 Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- M Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- 0 Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- 0 Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- M Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- M Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 4 | 8 | 6 | 1 | 6 |
Jihočeský | 12 | 3 | 5 | 1 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 3 | 8 | 1 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 7 | 3 | 1 | 5 |
Liberecký | 8 | 2 | 4 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 6 | 3 | 2 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 5 | 2 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 1 | 5 | 3 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 1 | 5 | 1 | 1 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 10 | 3 | 1 | 7 |
Olomoucký | 12 | 2 | 6 | 0 | 1 | 3 |
Zlínský | 12 | 1 | 8 | 0 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 35 | 82 | 27 | 13 | 43 |