39. schůze, 221. hlasování, 12. února 2016, 11:00
Informace vlády České republiky o migrační krizi
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 111 | Je třeba: 56
A Ano: 35 | N Ne: 69 | 0 Nepřihlášen: 51 | M Omluven: 38 | Z Zdržel se: 7 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- N František Vácha
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- M Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- 0 Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- M Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- A Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- M Jan Farský
- A Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- M Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 7M Omluven: 7)
- A René Číp
- 0 Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- M Milada Halíková
- M Olga Havlová
- 0 Václav Klučka
- A Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- M Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- M Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- M Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- N Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- M Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- 0 Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- M Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 6M Omluven: 4)
- N Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- N Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 6 | 9 | 6 | 1 | 3 |
Jihočeský | 12 | 1 | 6 | 2 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 3 | 2 | 2 | 1 | 3 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 7 | 3 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 6 | 9 | 1 | 3 |
Liberecký | 8 | 1 | 2 | 2 | 0 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 5 | 7 | 0 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 3 | 5 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 10 | 6 | 1 | 5 |
Olomoucký | 12 | 2 | 6 | 0 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 35 | 69 | 51 | 7 | 38 |