42. schůze, 298. hlasování, 10. března 2016, 11:01
Zpráva o plnění státního rozpočtu ČR za 1. pololetí 2015
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 125 | Je třeba: 63
A Ano: 88 | N Ne: 9 | 0 Nepřihlášen: 38 | M Omluven: 37 | Z Zdržel se: 28 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- M Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 6M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- M František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- 0 Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- A Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- M Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- 0 František Adámek
- A Andrej Babiš
- N Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- M Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- Z František Laudát
- A Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- Z René Číp
- Z Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- M Olga Havlová
- A Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- M Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- M David Kasal
- M Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- A Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- 0 Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 14N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- M Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- 0 Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- N Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- M Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 12 | 0 | 7 | 4 | 2 |
Jihočeský | 12 | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 4 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 1 | 3 | 3 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 2 | 4 | 6 | 3 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 1 | 2 | 3 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 2 | 1 | 5 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 |
Vysočina | 11 | 4 | 1 | 3 | 0 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 14 | 1 | 1 | 1 | 6 |
Olomoucký | 12 | 6 | 1 | 1 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 88 | 9 | 38 | 28 | 37 |