44. schůze, 97. hlasování, 13. dubna 2016, 12:32
Novela z. o základních registrech
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 167 | Je třeba: 84
A Ano: 7 | N Ne: 117 | 0 Nepřihlášen: 12 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 43 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 150 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- N Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- N Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- N František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- N Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 9Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- M Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 160 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- N Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- N Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- N Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 6M Omluven: 1)
- N Jan Farský
- A Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- N Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- 0 René Číp
- Z Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- N Václav Klučka
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- M Leo Luzar
- M Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- M Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- M Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- N Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- N Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 1 | 15 | 1 | 5 | 3 |
Jihočeský | 12 | 0 | 8 | 1 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 7 | 1 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 9 | 0 | 3 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 16 | 3 | 3 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 6 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 10 | 1 | 5 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 6 | 0 | 3 | 1 |
Pardubický | 10 | 0 | 5 | 1 | 4 | 0 |
Vysočina | 11 | 1 | 6 | 1 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 12 | 2 | 7 | 2 |
Olomoucký | 12 | 0 | 7 | 1 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 1 | 6 | 0 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 7 | 117 | 12 | 43 | 21 |