44. schůze, 124. hlasování, 14. dubna 2016, 09:56
Písemná interpelace D. Korteho na B. Sobotku ve věci působení China CE
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 118 | Je třeba: 60
A Ano: 86 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 44 | M Omluven: 38 | Z Zdržel se: 32 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- A Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- M Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- 0 Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- Z Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 50 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- M František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- Z René Číp
- A Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- M Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- M Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- M Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- M Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- M Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4M Omluven: 3)
- 0 Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 12 | 0 | 6 | 1 | 6 |
Jihočeský | 12 | 4 | 0 | 4 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 4 | 4 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 0 | 8 | 6 | 5 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 0 | 1 | 3 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 1 | 2 | 4 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 |
Vysočina | 11 | 2 | 0 | 4 | 3 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 0 | 4 | 2 | 4 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 4 | 0 | 3 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 86 | 0 | 44 | 32 | 38 |