44. schůze, 445. hlasování, 4. května 2016, 17:21
Novela z. - trestní zákoník - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 139 | Je třeba: 70
A Ano: 76 | N Ne: 17 | 0 Nepřihlášen: 39 | M Omluven: 22 | Z Zdržel se: 46 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- 0 Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- M Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- M František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- N Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- M Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jan Farský
- N Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- A Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z René Číp
- N Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- 0 Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 6)
- N Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- A Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- 0 Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- N Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- M Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 8 | 3 | 8 | 4 | 2 |
Jihočeský | 12 | 4 | 1 | 2 | 2 | 3 |
Plzeňský | 11 | 5 | 1 | 1 | 3 | 1 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 2 | 5 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 4 | 7 | 5 | 5 |
Liberecký | 8 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 2 | 1 | 6 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 2 | 6 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 |
Vysočina | 11 | 6 | 1 | 2 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 0 | 6 | 8 | 1 |
Olomoucký | 12 | 4 | 1 | 2 | 2 | 3 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 1 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 76 | 17 | 39 | 46 | 22 |