47. schůze, 20. hlasování, 24. května 2016, 15:26
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 179 | Je třeba: 90
A Ano: 14 | N Ne: 45 | 0 Nepřihlášen: 7 | M Omluven: 14 | Z Zdržel se: 120 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 15M Omluven: 1)
- N Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 10)
- Z Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- Z František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- 0 Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- M Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- Z Václav Votava
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- M Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- Z Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- A Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 13M Omluven: 2)
- Z František Adámek
- N Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- N Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (N Ne: 1Z Zdržel se: 7)
- Z Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- Z Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 12M Omluven: 2)
- Z René Číp
- Z Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- A Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (N Ne: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- N David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- M Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (N Ne: 4Z Zdržel se: 7)
- Z Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 16M Omluven: 2)
- M Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- N Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 7)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 3 | 4 | 2 | 15 | 1 |
Jihočeský | 12 | 0 | 0 | 2 | 10 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 2 | 1 | 7 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 3 | 1 | 7 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 7 | 1 | 13 | 2 |
Liberecký | 8 | 0 | 1 | 0 | 7 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 4 | 0 | 12 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 3 | 0 | 7 | 1 |
Pardubický | 10 | 0 | 4 | 0 | 5 | 1 |
Vysočina | 11 | 0 | 4 | 0 | 7 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 4 | 0 | 16 | 2 |
Olomoucký | 12 | 0 | 3 | 0 | 6 | 3 |
Zlínský | 12 | 1 | 4 | 0 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 14 | 45 | 7 | 120 | 14 |