47. schůze, 27. hlasování, 24. května 2016, 18:17
Novela z. o trestní odpovědnosti právnických osob
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 150 | Je třeba: 76
A Ano: 25 | N Ne: 115 | 0 Nepřihlášen: 28 | M Omluven: 22 | Z Zdržel se: 10 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- 0 Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- M Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- N Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 2)
- 0 Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- 0 František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- 0 Milan Chovanec
- M Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- M Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- M Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 4)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 160 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Jan Farský
- N Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- M Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A René Číp
- 0 Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- M Olga Havlová
- N Václav Klučka
- A Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 8M Omluven: 1)
- N Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (N Ne: 60 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- M Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- 0 Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- N Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- N Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 7)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 3 | 10 | 7 | 2 | 3 |
Jihočeský | 12 | 1 | 9 | 2 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 4 | 3 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 10 | 2 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 16 | 2 | 1 | 3 |
Liberecký | 8 | 0 | 5 | 1 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 11 | 3 | 1 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 8 | 0 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 0 | 6 | 2 | 0 | 2 |
Vysočina | 11 | 1 | 8 | 1 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 11 | 4 | 3 | 3 |
Olomoucký | 12 | 2 | 6 | 1 | 0 | 3 |
Zlínský | 12 | 5 | 7 | 0 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 25 | 115 | 28 | 10 | 22 |