47. schůze, 31. hlasování, 24. května 2016, 19:26
Novela z. o Státním pozemkovém úřadu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 149 | Je třeba: 75
A Ano: 6 | N Ne: 106 | 0 Nepřihlášen: 27 | M Omluven: 24 | Z Zdržel se: 37 |
Volební kraj Středočeský (N Ne: 130 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- M Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- Z František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- 0 Milan Chovanec
- M Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- M Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- M Václav Votava
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- Z František Adámek
- M Andrej Babiš
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Jan Farský
- A Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- M Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- N René Číp
- N Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- N Milada Halíková
- M Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- M Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 8M Omluven: 2)
- N Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- M Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 9Z Zdržel se: 1)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- N Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- M Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- 0 Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- N Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (N Ne: 7Z Zdržel se: 5)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 0 | 13 | 7 | 3 | 2 |
Jihočeský | 12 | 0 | 6 | 2 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 0 | 5 | 1 | 2 | 3 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 9 | 2 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 11 | 3 | 7 | 3 |
Liberecký | 8 | 1 | 4 | 0 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 12 | 1 | 5 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 8 | 0 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 1 | 5 | 2 | 0 | 2 |
Vysočina | 11 | 1 | 9 | 0 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 8 | 5 | 7 | 3 |
Olomoucký | 12 | 0 | 6 | 2 | 1 | 3 |
Zlínský | 12 | 0 | 7 | 0 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 6 | 106 | 27 | 37 | 24 |