47. schůze, 388. hlasování, 3. června 2016, 11:23
Novela z. o regulaci reklamy
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 160 | Je třeba: 81
A Ano: 118 | N Ne: 28 | 0 Nepřihlášen: 20 | M Omluven: 20 | Z Zdržel se: 14 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- M Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 2)
- A Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- A Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- N František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- M Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- 0 Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A František Adámek
- A Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- A Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- N Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
- N Jan Farský
- A Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- A Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A René Číp
- Z Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 8N Ne: 2M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 8M Omluven: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 10Z Zdržel se: 1)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- M Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- 0 Karel Rais
- A Roman Sklenák
- Z Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 2Z Zdržel se: 3)
- A Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 11 | 6 | 3 | 3 | 2 |
Jihočeský | 12 | 8 | 2 | 2 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 1 | 4 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 9 | 1 | 2 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 7 | 4 | 1 | 1 |
Liberecký | 8 | 5 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 14 | 0 | 2 | 2 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Vysočina | 11 | 10 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 2 | 2 | 2 | 5 |
Olomoucký | 12 | 9 | 1 | 1 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 7 | 2 | 0 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 118 | 28 | 20 | 14 | 20 |