48. schůze, 26. hlasování, 28. června 2016, 16:35
Novela z. o podpoře sportu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 153 | Je třeba: 77
A Ano: 18 | N Ne: 106 | 0 Nepřihlášen: 19 | M Omluven: 28 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- M Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- M Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- Z František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- 0 Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 6)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- N Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (N Ne: 6Z Zdržel se: 2)
- Z Jan Farský
- N Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- N Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- N René Číp
- N Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- N Olga Havlová
- N Václav Klučka
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- M Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 8Z Zdržel se: 1)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- N Petr Adam
- N Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 2 | 13 | 2 | 3 | 5 |
Jihočeský | 12 | 1 | 5 | 2 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 1 | 8 | 1 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 0 | 9 | 2 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 7 | 3 | 7 | 6 |
Liberecký | 8 | 0 | 6 | 0 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 11 | 2 | 2 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 5 | 2 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 5 | 0 | 1 | 2 |
Vysočina | 11 | 2 | 8 | 0 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 10 | 1 | 6 | 3 |
Olomoucký | 12 | 1 | 8 | 2 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 1 | 8 | 1 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 18 | 106 | 19 | 29 | 28 |