48. schůze, 222. hlasování, 13. července 2016, 12:16
Novela z. o spotřebních daních - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 163 | Je třeba: 82
A Ano: 83 | N Ne: 25 | 0 Nepřihlášen: 21 | M Omluven: 16 | Z Zdržel se: 55 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- M Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- 0 Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- 0 Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A František Adámek
- Z Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- M Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- M Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- M René Číp
- Z Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- A Olga Havlová
- 0 Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- M Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- A Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- N Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 12 | 4 | 1 | 7 | 1 |
Jihočeský | 12 | 4 | 2 | 1 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 3 | 2 | 3 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 1 | 2 | 7 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 2 | 3 | 5 | 2 |
Liberecký | 8 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 2 | 2 | 5 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 1 | 1 | 4 | 1 |
Pardubický | 10 | 6 | 1 | 1 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 2 | 0 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 3 | 6 | 4 | 1 |
Olomoucký | 12 | 5 | 2 | 0 | 4 | 1 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 1 | 2 | 3 |
Celkem | 200 | 83 | 25 | 21 | 55 | 16 |