49. schůze, 150. hlasování, 13. září 2016, 16:00
Novela z. o získávání způsob. k výkonu zdrav. povolání - EU
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 165 | Je třeba: 83
A Ano: 1 | N Ne: 12 | 0 Nepřihlášen: 9 | M Omluven: 26 | Z Zdržel se: 152 |
Volební kraj Středočeský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 19M Omluven: 2)
- Z Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- M Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 2Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- Z Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- Z František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- M Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (Z Zdržel se: 11M Omluven: 3)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- M Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- Z Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- Z Bronislav Schwarz
- M Josef Šenfeld
- Z Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 20M Omluven: 1)
- Z František Adámek
- Z Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- M Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (N Ne: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 1Z Zdržel se: 16M Omluven: 5)
- Z René Číp
- Z Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- M Olga Havlová
- Z Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- Z Adam Rykala
- Z Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (Z Zdržel se: 10M Omluven: 1)
- Z Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- N Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 20)
- Z Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Bohuslav Chalupa
- Z Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- Z Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- Z Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (Z Zdržel se: 7M Omluven: 5)
- Z Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (N Ne: 1Z Zdržel se: 10M Omluven: 1)
- M Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 0 | 1 | 3 | 19 | 2 |
Jihočeský | 12 | 0 | 2 | 0 | 9 | 1 |
Plzeňský | 11 | 1 | 1 | 1 | 6 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 |
Ústecký | 14 | 0 | 0 | 0 | 11 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 1 | 2 | 20 | 1 |
Liberecký | 8 | 0 | 2 | 0 | 5 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 1 | 0 | 16 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 0 | 0 | 10 | 1 |
Pardubický | 10 | 0 | 0 | 1 | 8 | 1 |
Vysočina | 11 | 0 | 1 | 1 | 7 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 2 | 1 | 20 | 0 |
Olomoucký | 12 | 0 | 0 | 0 | 7 | 5 |
Zlínský | 12 | 0 | 1 | 0 | 10 | 1 |
Celkem | 200 | 1 | 12 | 9 | 152 | 26 |