49. schůze, 151. hlasování, 13. září 2016, 16:00
Novela z. o získávání způsob. k výkonu zdrav. povolání - EU
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 165 | Je třeba: 83
A Ano: 4 | N Ne: 81 | 0 Nepřihlášen: 9 | M Omluven: 26 | Z Zdržel se: 80 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- Z Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- M Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 3Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- Z František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- Z Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- M Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- M Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- M Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 14M Omluven: 1)
- N František Adámek
- Z Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- N František Laudát
- M Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 9Z Zdržel se: 8M Omluven: 5)
- N René Číp
- Z Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- N Milada Halíková
- M Olga Havlová
- Z Václav Klučka
- N Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- N Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10)
- Z Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- Z Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- Z Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- N Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- N Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (N Ne: 3Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- M Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 1 | 11 | 3 | 8 | 2 |
Jihočeský | 12 | 0 | 3 | 0 | 8 | 1 |
Plzeňský | 11 | 1 | 3 | 1 | 4 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 |
Ústecký | 14 | 1 | 6 | 0 | 4 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 7 | 2 | 14 | 1 |
Liberecký | 8 | 0 | 5 | 0 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 9 | 0 | 8 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 4 | 0 | 6 | 1 |
Pardubický | 10 | 0 | 6 | 1 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 0 | 6 | 1 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 12 | 1 | 10 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 5 | 0 | 1 | 5 |
Zlínský | 12 | 0 | 3 | 0 | 8 | 1 |
Celkem | 200 | 4 | 81 | 9 | 80 | 26 |