50. schůze, 75. hlasování, 19. října 2016, 12:17
Vl.n.z. o změně zák. v souvisl. s přij. zák. o rozp.odpověd. - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 173 | Je třeba: 87
A Ano: 63 | N Ne: 3 | 0 Nepřihlášen: 8 | M Omluven: 19 | Z Zdržel se: 107 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 13M Omluven: 2)
- Z Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- Z Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- M Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- M Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3Z Zdržel se: 8)
- Z Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- Z Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- A Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 150 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z František Adámek
- A Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 5)
- A Jan Farský
- N Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- Z Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4Z Zdržel se: 13M Omluven: 5)
- Z René Číp
- Z Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- A Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3Z Zdržel se: 7)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- A Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4Z Zdržel se: 7)
- Z Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 14M Omluven: 2)
- Z Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- Z Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10)
- Z Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 8 | 1 | 1 | 13 | 2 |
Jihočeský | 12 | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 0 | 8 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 2 | 6 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 15 | 0 | 1 | 5 | 3 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 0 | 5 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 0 | 0 | 13 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 0 | 5 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 0 | 7 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 0 | 0 | 7 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 0 | 2 | 14 | 2 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 1 | 6 | 1 |
Zlínský | 12 | 1 | 0 | 1 | 10 | 0 |
Celkem | 200 | 63 | 3 | 8 | 107 | 19 |