50. schůze, 98. hlasování, 19. října 2016, 18:30
Novela z. - trestní zákoník - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 115 | Je třeba: 58
A Ano: 75 | N Ne: 3 | 0 Nepřihlášen: 55 | M Omluven: 30 | Z Zdržel se: 37 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- 0 Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- M Jan Mládek
- 0 Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- Z František Vácha
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7M Omluven: 6)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- M Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- M Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- A Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- Z René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- 0 Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- Z Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- M Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- Z Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- 0 Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 6 | 1 | 11 | 4 | 3 |
Jihočeský | 12 | 4 | 0 | 5 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 0 | 4 | 3 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 0 | 7 | 7 | 6 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 1 | 4 | 3 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 1 | 2 | 3 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 3 | 2 | 2 |
Vysočina | 11 | 5 | 0 | 2 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 6 | 3 | 4 |
Olomoucký | 12 | 5 | 1 | 3 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 75 | 3 | 55 | 37 | 30 |