50. schůze, 104. hlasování, 20. října 2016, 10:13
Písemná interpelace F. Adámka na D. Hermana ve věci financování kultur
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 84 | Je třeba: 43
A Ano: 54 | N Ne: 9 | 0 Nepřihlášen: 74 | M Omluven: 42 | Z Zdržel se: 21 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- 0 Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- A František Vácha
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Milan Chovanec
- M Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- A Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- A Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 70 Nepřihlášen: 12M Omluven: 5)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- A František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- M Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 3M Omluven: 5)
- 0 Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- M Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- M Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- M Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- 0 René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- N Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 5M Omluven: 4)
- M Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- M Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- 0 Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- 0 Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- M Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- 0 Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- 0 Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 5 | 1 | 11 | 4 | 4 |
Jihočeský | 12 | 3 | 2 | 3 | 1 | 3 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 3 | 2 | 3 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 1 | 7 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 0 | 12 | 0 | 5 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 2 | 6 | 1 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 0 | 5 | 0 | 4 |
Pardubický | 10 | 2 | 1 | 4 | 1 | 2 |
Vysočina | 11 | 3 | 0 | 5 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 2 | 5 | 3 | 4 |
Olomoucký | 12 | 1 | 0 | 5 | 3 | 3 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 3 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 54 | 9 | 74 | 21 | 42 |