50. schůze, 174. hlasování, 26. října 2016, 09:05
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 118 | Je třeba: 60
A Ano: 28 | N Ne: 71 | 0 Nepřihlášen: 67 | M Omluven: 15 | Z Zdržel se: 19 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- 0 František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- Z Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- 0 Václav Votava
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- N Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 80 Nepřihlášen: 12M Omluven: 4)
- M František Adámek
- N Andrej Babiš
- N Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- 0 Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (N Ne: 50 Nepřihlášen: 3)
- N Jan Farský
- N Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- N Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- 0 Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- 0 René Číp
- M Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- A Milada Halíková
- N Olga Havlová
- N Václav Klučka
- N Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- N Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (N Ne: 60 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- 0 Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- M Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 7M Omluven: 1)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- 0 Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 3 | 8 | 10 | 3 | 1 |
Jihočeský | 12 | 3 | 3 | 4 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 2 | 3 | 8 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 8 | 12 | 0 | 4 |
Liberecký | 8 | 0 | 5 | 3 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 8 | 4 | 2 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 3 | 5 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 6 | 3 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 1 | 4 | 3 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 9 | 7 | 0 | 1 |
Olomoucký | 12 | 1 | 6 | 3 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 3 | 3 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 28 | 71 | 67 | 19 | 15 |