50. schůze, 284. hlasování, 9. listopadu 2016, 11:25
Novela z. o získávání způsob. k výkonu zdrav. povolání - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 169 | Je třeba: 85
A Ano: 4 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 12 | M Omluven: 19 | Z Zdržel se: 165 |
Volební kraj Středočeský (0 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 16M Omluven: 4)
- Z Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 2)
- M Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- Z František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (Z Zdržel se: 10M Omluven: 1)
- Z Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- Z Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- Z Václav Votava
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (Z Zdržel se: 5)
Volební kraj Ústecký (Z Zdržel se: 14)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- Z Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- Z Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- Z Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 20M Omluven: 3)
- Z František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- 0 Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- Z Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 17M Omluven: 4)
- Z René Číp
- Z Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- M Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- Z Adam Rykala
- Z Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9)
- Z Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- M Jiří Junek
- Z Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (Z Zdržel se: 11)
- Z Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- Z Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 18M Omluven: 2)
- Z Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- Z Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- Z Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (Z Zdržel se: 11M Omluven: 1)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- Z Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- M Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10)
- Z Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 0 | 0 | 5 | 16 | 4 |
Jihočeský | 12 | 1 | 0 | 0 | 9 | 2 |
Plzeňský | 11 | 0 | 0 | 0 | 10 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 0 | 1 | 20 | 3 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 0 | 1 | 17 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 0 | 1 | 9 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 0 | 0 | 8 | 2 |
Vysočina | 11 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 0 | 2 | 18 | 2 |
Olomoucký | 12 | 0 | 0 | 0 | 11 | 1 |
Zlínský | 12 | 1 | 0 | 1 | 10 | 0 |
Celkem | 200 | 4 | 0 | 12 | 165 | 19 |