52. schůze, 1. hlasování, 11. listopadu 2016, 12:23
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 107 | Je třeba: 54
A Ano: 102 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 48 | M Omluven: 45 | Z Zdržel se: 5 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 4M Omluven: 6)
- A Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- M Miroslav Kalousek
- M Jan Klán
- M Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- M Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Miloslava Rutová
- 0 Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- Z Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- A Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 100 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- M Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- M Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 8)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- 0 Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 4)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- M Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- 0 Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- M Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- 0 Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 8)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- 0 Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- 0 Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 15 | 0 | 4 | 0 | 6 |
Jihočeský | 12 | 6 | 0 | 2 | 1 | 3 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 4 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 5 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 0 | 8 | 1 | 5 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 3 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 0 | 2 | 1 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 3 | 0 | 4 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 5 | 0 | 2 |
Vysočina | 11 | 6 | 0 | 2 | 0 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 4 | 1 | 8 |
Olomoucký | 12 | 10 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 4 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 102 | 0 | 48 | 5 | 45 |