53. schůze, 8. hlasování, 29. listopadu 2016, 14:35
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 175 | Je třeba: 88
A Ano: 40 | N Ne: 75 | 0 Nepřihlášen: 5 | M Omluven: 20 | Z Zdržel se: 60 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- M Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- Z Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 6Z Zdržel se: 3)
- N Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- Z František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- N Václav Votava
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 6Z Zdržel se: 4)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- Z Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 8Z Zdržel se: 11M Omluven: 3)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- M Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- N Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Jan Farský
- M Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- M Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 6Z Zdržel se: 7M Omluven: 5)
- M René Číp
- Z Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- M Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- N Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- Z Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 6Z Zdržel se: 2)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- M Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- N Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 6 | 8 | 1 | 7 | 3 |
Jihočeský | 12 | 3 | 6 | 0 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 3 | 0 | 5 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 4 | 6 | 0 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 8 | 0 | 11 | 3 |
Liberecký | 8 | 0 | 3 | 1 | 1 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 6 | 0 | 7 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 5 | 1 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 5 | 0 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 6 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 8 | 2 | 8 | 1 |
Olomoucký | 12 | 2 | 4 | 0 | 5 | 1 |
Zlínský | 12 | 3 | 5 | 0 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 40 | 75 | 5 | 60 | 20 |