53. schůze, 171. hlasování, 7. prosince 2016, 17:24
Vl.n.z. o státním rozpočtu ČR na rok 2017
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 178 | Je třeba: 90
A Ano: 58 | N Ne: 73 | 0 Nepřihlášen: 9 | M Omluven: 13 | Z Zdržel se: 47 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- M Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- Z Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- Z Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- 0 Václav Votava
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- M Marie Benešová
- N Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- N Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- 0 František Adámek
- N Andrej Babiš
- M Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- Z František Laudát
- A Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Jan Farský
- A Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- Z Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 6Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- A Milada Halíková
- M Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 4)
- A Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- A Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 3)
- A Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 9Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- Z Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 4)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- N Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 6Z Zdržel se: 2)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 8 | 9 | 2 | 4 | 2 |
Jihočeský | 12 | 4 | 5 | 1 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 |
Ústecký | 14 | 5 | 5 | 2 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 7 | 2 | 7 | 2 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 1 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 6 | 0 | 5 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 4 | 0 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 5 | 0 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 5 | 3 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 9 | 0 | 7 | 1 |
Olomoucký | 12 | 2 | 6 | 0 | 4 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 6 | 0 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 58 | 73 | 9 | 47 | 13 |