53. schůze, 350. hlasování, 9. prosince 2016, 11:55
Vl.n.z. o ochraně zdraví před škodlivými účinky návyk. látek - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 174 | Je třeba: 88
A Ano: 113 | N Ne: 26 | 0 Nepřihlášen: 2 | M Omluven: 24 | Z Zdržel se: 35 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 9N Ne: 2M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- A Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- N František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 3)
- A Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- A Václav Votava
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 9N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 3Z Zdržel se: 8M Omluven: 4)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- M Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- N Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Jan Farský
- M Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- Z René Číp
- M Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- M Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 9N Ne: 1M Omluven: 1)
- N Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- Z Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- N Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- M Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 15N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- Z Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- N Radim Fiala
- A Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- N Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 13 | 5 | 1 | 5 | 1 |
Jihočeský | 12 | 9 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 6 | 2 | 0 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 9 | 2 | 0 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 3 | 0 | 8 | 4 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 2 | 0 | 3 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 9 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 2 | 0 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 5 | 3 | 0 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 15 | 2 | 0 | 4 | 2 |
Olomoucký | 12 | 7 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 113 | 26 | 2 | 35 | 24 |