54. schůze, 255. hlasování, 20. ledna 2017, 11:54
Novela z. o pozemních komunikacích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 128 | Je třeba: 65
A Ano: 31 | N Ne: 82 | 0 Nepřihlášen: 31 | M Omluven: 41 | Z Zdržel se: 15 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- M Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- A Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- Z Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- 0 František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- N Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- M Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- M Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- M Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- M Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- M Jan Farský
- M Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- M Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 110 Nepřihlášen: 1M Omluven: 8)
- N René Číp
- N Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- N Milada Halíková
- M Olga Havlová
- N Václav Klučka
- N Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- M Leo Luzar
- M Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- M Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- M Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- M Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- M Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- N Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- M Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- N Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- A Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- M Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- 0 Petr Kořenek
- 0 Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 4 | 11 | 4 | 2 | 4 |
Jihočeský | 12 | 2 | 6 | 3 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 4 | 1 | 1 | 4 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 6 | 3 | 0 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 7 | 2 | 2 | 4 |
Liberecký | 8 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 11 | 1 | 0 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 3 | 1 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 3 | 3 | 1 | 2 |
Vysočina | 11 | 2 | 5 | 1 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 11 | 3 | 3 | 4 |
Olomoucký | 12 | 1 | 5 | 2 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 0 | 5 | 4 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 31 | 82 | 31 | 15 | 41 |