54. schůze, 311. hlasování, 2. února 2017, 17:04
Zpráva vyšetřovací komise PS ÚOOZ
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 108 | Je třeba: 55
A Ano: 69 | N Ne: 30 | 0 Nepřihlášen: 42 | M Omluven: 50 | Z Zdržel se: 9 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 40 Nepřihlášen: 5M Omluven: 4)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- A Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- 0 František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- A Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- 0 Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- M Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- N Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 8)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- M Marek Benda
- A Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- M Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- 0 Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Jan Farský
- M Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- M René Číp
- M Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- M Leo Luzar
- M Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- 0 Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- M Jan Chvojka
- M Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- A Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- M Vít Kaňkovský
- M Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 5M Omluven: 9)
- M Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- 0 Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- N Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- M Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- 0 Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- M Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 12 | 4 | 5 | 0 | 4 |
Jihočeský | 12 | 4 | 2 | 5 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 1 | 2 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 4 | 6 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 2 | 8 | 1 | 8 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 3 | 4 | 1 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 1 | 2 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 |
Vysočina | 11 | 5 | 1 | 1 | 0 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 3 | 5 | 0 | 9 |
Olomoucký | 12 | 5 | 2 | 1 | 1 | 3 |
Zlínský | 12 | 5 | 3 | 2 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 69 | 30 | 42 | 9 | 50 |