54. schůze, 321. hlasování, 3. února 2017, 09:08
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 118 | Je třeba: 60
A Ano: 35 | N Ne: 43 | 0 Nepřihlášen: 38 | M Omluven: 44 | Z Zdržel se: 40 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- N Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- M Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- M Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- 0 František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- M Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- N Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 5M Omluven: 8)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- M Marek Benda
- Z Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- M Jiří Koubek
- Z František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- M Martin Plíšek
- 0 Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Jan Farský
- M Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 6)
- M René Číp
- Z Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- M Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- M Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- Z Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 8)
- Z Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- N Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- M Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 6 | 4 | 5 | 6 | 4 |
Jihočeský | 12 | 1 | 2 | 4 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 1 | 4 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 4 | 4 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 2 | 8 | 5 | 8 |
Liberecký | 8 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 2 | 3 | 6 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 2 | 1 | 3 | 2 |
Pardubický | 10 | 2 | 5 | 1 | 0 | 2 |
Vysočina | 11 | 2 | 3 | 2 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 8 | 2 | 2 | 8 |
Olomoucký | 12 | 3 | 2 | 1 | 2 | 4 |
Zlínský | 12 | 2 | 5 | 1 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 35 | 43 | 38 | 40 | 44 |