55. schůze, 22. hlasování, 21. února 2017, 15:29
Novela z. o ochraně přírody a krajiny
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 159 | Je třeba: 101
A Ano: 68 | N Ne: 38 | 0 Nepřihlášen: 25 | M Omluven: 16 | Z Zdržel se: 53 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- A Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- 0 Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- Z František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Milan Chovanec
- 0 Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- 0 Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- A Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- A Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
- A Jan Farský
- N Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- Z Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- N Olga Havlová
- Z Václav Klučka
- N Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- 0 Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- M Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- N Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- A Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- N Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- M Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 7 | 4 | 4 | 8 | 2 |
Jihočeský | 12 | 2 | 2 | 2 | 5 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 1 | 4 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 3 | 3 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 6 | 3 | 4 | 2 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 5 | 2 | 5 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 2 | 1 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 2 | 1 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 1 | 1 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 5 | 2 | 7 | 2 |
Olomoucký | 12 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 |
Zlínský | 12 | 4 | 3 | 0 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 68 | 38 | 25 | 53 | 16 |