55. schůze, 177. hlasování, 28. února 2017, 17:30
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 128 | Je třeba: 65
A Ano: 69 | N Ne: 15 | 0 Nepřihlášen: 31 | M Omluven: 41 | Z Zdržel se: 44 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- A Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- M František Petrtýl
- A Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- M Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- M František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- M Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- 0 Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- M Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- N Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- A Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 8)
- M René Číp
- N Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- N Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- M Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- M Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- 0 Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- M Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- 0 Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 9 | 1 | 6 | 2 | 7 |
Jihočeský | 12 | 3 | 2 | 0 | 4 | 3 |
Plzeňský | 11 | 1 | 1 | 2 | 4 | 3 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 2 | 0 | 5 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 1 | 10 | 5 | 1 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 2 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 3 | 1 | 3 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 1 | 3 | 1 |
Vysočina | 11 | 7 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 4 | 6 | 4 |
Olomoucký | 12 | 6 | 1 | 1 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 69 | 15 | 31 | 44 | 41 |