55. schůze, 220. hlasování, 3. března 2017, 11:37
Novela z. o občanských průkazech - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 128 | Je třeba: 65
A Ano: 58 | N Ne: 43 | 0 Nepřihlášen: 31 | M Omluven: 41 | Z Zdržel se: 27 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- 0 Miloš Babiš
- M Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- Z Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- N Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- M František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- N Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- N Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- M Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- M Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
- A Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- M René Číp
- A Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- N Martin Kolovratník
- 0 Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- M Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- Z Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- M Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- M Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- N Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 5 | 3 | 8 | 5 | 4 |
Jihočeský | 12 | 3 | 3 | 3 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
Ústecký | 14 | 5 | 3 | 1 | 1 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 2 | 6 | 3 | 5 |
Liberecký | 8 | 5 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 7 | 1 | 3 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 3 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 5 | 1 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 5 | 2 | 0 | 1 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 6 | 5 | 4 | 4 |
Olomoucký | 12 | 2 | 4 | 2 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 3 | 2 | 0 | 5 | 2 |
Celkem | 200 | 58 | 43 | 31 | 27 | 41 |