55. schůze, 258. hlasování, 14. března 2017, 18:05
Vl.n.z.o zrušení zák. o zákazu dodávek pro jader. el. Búšehr - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 119 | Je třeba: 60
A Ano: 79 | N Ne: 26 | 0 Nepřihlášen: 38 | M Omluven: 43 | Z Zdržel se: 14 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- N Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- N Jan Skopeček
- 0 Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- M František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3M Omluven: 5)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- M Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- M Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- M Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- M Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- Z František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- M Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- A Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- M Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- M René Číp
- A Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- N Olga Havlová
- M Václav Klučka
- N Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- N Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- M Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- M Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- M Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- N Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- 0 Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- M Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- N Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 10 | 5 | 7 | 2 | 1 |
Jihočeský | 12 | 5 | 1 | 3 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 6 | 1 | 0 | 1 | 3 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 3 | 0 | 5 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 4 | 7 | 2 | 6 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 3 | 2 | 2 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 2 | 4 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 4 | 2 | 1 | 0 | 3 |
Vysočina | 11 | 4 | 1 | 3 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 2 | 2 | 1 | 6 |
Olomoucký | 12 | 5 | 1 | 3 | 0 | 3 |
Zlínský | 12 | 5 | 2 | 1 | 1 | 3 |
Celkem | 200 | 79 | 26 | 38 | 14 | 43 |