56. schůze, 229. hlasování, 7. dubna 2017, 12:46
Novela z. o občanských průkazech - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 147 | Je třeba: 74
A Ano: 35 | N Ne: 73 | 0 Nepřihlášen: 22 | M Omluven: 31 | Z Zdržel se: 39 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- 0 Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- A Jan Skopeček
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- M Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- M Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- A Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 2)
- A Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- N Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- M René Číp
- Z Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- M Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- N Václav Klučka
- N Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- M Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- M Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- 0 Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- N Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 4 | 10 | 5 | 3 | 3 |
Jihočeský | 12 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 |
Plzeňský | 11 | 3 | 3 | 1 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 6 | 2 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 6 | 3 | 4 | 2 |
Liberecký | 8 | 2 | 4 | 0 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 10 | 1 | 4 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 2 | 0 | 4 | 2 |
Pardubický | 10 | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 |
Vysočina | 11 | 2 | 4 | 1 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 10 | 3 | 5 | 3 |
Olomoucký | 12 | 0 | 5 | 1 | 1 | 5 |
Zlínský | 12 | 3 | 5 | 0 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 35 | 73 | 22 | 39 | 31 |