56. schůze, 244. hlasování, 7. dubna 2017, 13:49
Novela z. o pedagogických pracovnících
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 131 | Je třeba: 66
A Ano: 15 | N Ne: 101 | 0 Nepřihlášen: 37 | M Omluven: 32 | Z Zdržel se: 15 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 110 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Jan Skopeček
- 0 Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- M Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- M Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- N Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- A František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- 0 Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- 0 Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- M Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 40 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- N Marek Benda
- Z Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- N František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Jan Farský
- N Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- N Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- Z Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- M René Číp
- M Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- M Milada Halíková
- N Olga Havlová
- N Václav Klučka
- N Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- N Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- M Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- 0 Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- N David Kasal
- M Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 140 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- 0 Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 5)
- M Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- N Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 4 | 11 | 5 | 2 | 3 |
Jihočeský | 12 | 1 | 5 | 3 | 0 | 3 |
Plzeňský | 11 | 1 | 5 | 3 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 11 | 2 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 9 | 5 | 3 | 2 |
Liberecký | 8 | 1 | 4 | 2 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 11 | 3 | 1 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 4 | 3 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 1 | 5 | 2 | 0 | 2 |
Vysočina | 11 | 0 | 6 | 1 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 14 | 4 | 2 | 3 |
Olomoucký | 12 | 0 | 5 | 2 | 0 | 5 |
Zlínský | 12 | 0 | 7 | 1 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 15 | 101 | 37 | 15 | 32 |