56. schůze, 253. hlasování, 7. dubna 2017, 13:58
Novela z. o pedagogických pracovnících
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 133 | Je třeba: 67
A Ano: 23 | N Ne: 66 | 0 Nepřihlášen: 35 | M Omluven: 32 | Z Zdržel se: 44 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- N Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- Z Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- Z Jan Skopeček
- 0 Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- M Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- A Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- A František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- 0 Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- M Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2)
- A Jan Farský
- N Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- N Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 7)
- M René Číp
- M Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- M Milada Halíková
- N Olga Havlová
- N Václav Klučka
- N Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- M Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- 0 Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- N David Kasal
- M Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- M Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- 0 Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- N Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- M Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 2 | 9 | 5 | 6 | 3 |
Jihočeský | 12 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 |
Plzeňský | 11 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 6 | 2 | 5 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 6 | 5 | 5 | 2 |
Liberecký | 8 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 8 | 3 | 4 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 3 | 3 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 1 | 3 | 2 | 2 | 2 |
Vysočina | 11 | 1 | 5 | 0 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 9 | 4 | 6 | 3 |
Olomoucký | 12 | 0 | 4 | 2 | 1 | 5 |
Zlínský | 12 | 1 | 3 | 1 | 5 | 2 |
Celkem | 200 | 23 | 66 | 35 | 44 | 32 |